روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پیروزی فرهاد با گل پدیده فکری؛ چاقو دسته خودش را برید" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیروزی فرهاد با گل پدیده فکری؛ چاقو دسته خودش را برید

به گزارش طرفداری، محمود فکری زمانی که نیم فصل اول هدایت استقلال را برعهده داشت در بازی مقابل پدیده از پدیده جوانی رونمایی کرد. فکری در این بازی بازیکنی به نام سبحان خاقانی را از ابتدا در ترکیب تیمش فیکس کرد و سبحان خاقانی در همان 5 دقیقه اول یک گل با ارزش برای استقلال به ثمر رساند.سبحان خاقانی پس از گل زنی مقابل پدیده...حالا پس از گذشت ماه ها سبحان خاقانی که پس از بازی با سایپا اعتماد فرهاد مجیدی را به دست آورده و به ترکیب تیم اضافه شده، در این بازی هم در همان دقایق اول بازی مقابل تیم نفت مسجد سلیمان گل زنی کرد. خاقانی البته این بار مقابل محمود فکری ای گل زد که در نیم فصل اول او را برای اولین بار در تیم استقلال فیکس کرده بود.استقلال با همین تک گل خاقانی رقیب خود را شکست داد تا سه امتیاز دیگر به اندوخته هایش اضافه کند و تیم محمود فکری هم دقیقا گل را از همان بازیکنی دریافت کرد که خود فکری در نیم فصل برای استقلال به میدان فرستاده بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیروزی فرهاد با گل پدیده فکری؛ چاقو دسته خودش را برید از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×