روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی مهدی پور: در هفته گذشته مشکلات به حدی رسیده بود که قابل تحمل نبود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی مهدی پور: در هفته گذشته مشکلات به حدی رسیده بود که قابل تحمل نبود

مهدی مهدی پور پس از برد استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان در مورد اینکه به نظر می رسد اعتصاب و تمرین نکردن روی بازی استقلال تأثیر گذاشته بود، اظهار داشت:خدا را شکر توانستیم 3 امتیاز را بگیریم. به آنچه که می خواستیم رسیدیم ولی در هفته گذشته متأسفانه مشکلات آنقدر زیاد شد، بچه ها تصمیم گرفتند تمرین نکنند، اما ظاهرا قرار است مشکلات حل شود. تمرین کردیم و امروز هم خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم، اما در هفته گذشته مشکلات به حدی رسیده بود که قابل تحمل نبود.به گزارش طرفداری؛ وی در مورد اینکه گفته می شود امشب قرار است 15 تا 20 درصد قراردادها پرداخت شود، گفت:بله، قرار است این اتفاق بیفتد و امیدواریم پرداخت شود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی مهدی پور: در هفته گذشته مشکلات به حدی رسیده بود که قابل تحمل نبود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×