روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "امید نورافکن: اگر خدا بخواهد باز هم در آخرین ثانیه ها قهرمان می شویم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

امید نورافکن: اگر خدا بخواهد باز هم در آخرین ثانیه ها قهرمان می شویم

امید نورافکن پس از پیروزی سپاهان برابر پدیده اظهار داشت:بازی خیلی سنگینی برای ما بود. تا آخرین دقایق پدیده حمله می کرد که به گل مساوی برسد. واقعا خوشحالم که این سه امتیاز را گرفتیم. من مقداری ناراحت هستم و از نظر روحی روانی به هم ریخته ام. امیدوارم برای هفته های آینده به عملکرد خودم در سه چهار هفته گذشته و افتی که داشتم، فکر کنم و بتوانم بهتر از این بازی کنم.به گزارش طرفداری؛ وی در مورد اینکه سپاهان با این برد در کورس قهرمانی باقی ماند، گفت:نمی توانیم به بازی های دیگر بی توجه باشیم اما توجهمان تا آخرین لحظه باید روی بازی های خودمان باشد. بازی بعد ما با ذوب آهن است و بعد از آن با استقلال در تهران بازی داریم. بازی سنگینی است. تا دقیقه آخر می جنگیم که سه امتیاز هر دو بازی را بگیریم. اگر خدا بخواهد و شانس با سپاهان یار باشد مانند قهرمانی آخر این تیم که در ثانیه های آخر به دست آمد، امیدواریم این بار هم اینطور قهرمان شویم. تلاشمان را بیشتر می کنیم که باز به قهرمانی برسیم.نورافکن در مورد تیم پدیده عنوان کرد:پدیده را تیم خیلی خوبی دیدم. نه به خاطر اینکه مهدی رحمتی هم تیمی سابق من است. مهمترین چیزی که در این تیم دیدم، بعد از اینکه عقب افتادند توانستند بازی را به دست بگیرند. از توپ های بلند استفاده نکردند و روی زمین بازی کردند. موقعیت های زیادی هم داشتند که خوشبختانه همه تیم به پیام کمک کردند که به کلین شیت برسد.وی در خصوص اینکه یک توپ را در اواخر بازی از روی خط بیرون کشید، گفت:من سه چهار هفته است عملکرد عالی نداشتم. این بازی هم همینطور، در آمادگی کامل نبودم. خداراشکر در این صحنه شرایط طوری شد که توانستم به تیمم کمک کنم. امیدوارم در بازی بعدی عملکرد بهتری داشته باشم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " امید نورافکن: اگر خدا بخواهد باز هم در آخرین ثانیه ها قهرمان می شویم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×