روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "علیرضا منصوریان دوباره در دست انداز / چهارمین شکست متوالی آلومینیوم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

علیرضا منصوریان دوباره در دست انداز / چهارمین شکست متوالی آلومینیوم

آمار علیرضا منصوریان با شکست خانگی مقابل تراکتور از آنچه بود، بدتر شد. به گزارش طرفداری، علیرضا منصوریان که در اراک همراه آلومینیوم نتایج خوبی گرفته بود، همین که می خواست ناکامی در تبریز و تراکتور را فراموش کند دوباره به دست انداز خورد!منصوریان در اراک شروع خوبی داشت. او حتی موفق شد تراکتور را در جام حذفی از گردونه بازی ها خارج کند اما در هفته های اخیر تیم او اصلا نتایج خوبی نگرفته است. بعد از دو مساوی مقابل ذوب آهن و استقلال که هر دو از تیم های سابق منصوریان در عرصه مربیگری بودند، سه شکست پی در پی در لیگ برتر و یک شکست تلخ در جام حذفی باعث شد کارنامه منصوریان خراب شود. آلومینیوم که ۵ به علاوه یک بازی است رنگ برد را ندیده، در ۴ بازی آخر خود هر ۴ بار بازنده از زمین بیرون آمده است. آنها دو بار به گل گهر (یک بار لیگ و بار دیگر حذفی) و دو بار هم برابر پرسپولیس و تراکتور باخته اند تا علیرضا منصوریان با این نتایج ضعیف اخیر، از جایگاه مربی موفق فاصله بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " علیرضا منصوریان دوباره در دست انداز / چهارمین شکست متوالی آلومینیوم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×