روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رادوشوویچ به خارج از کشور می‌ رود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رادوشوویچ به خارج از کشور می‌ رود

به گزارش طرفداری و به نقل فارس، بوژیدار رادوشوویچ که قبل از دیدار پرسپولیس مقابل استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به کشورمان بازگشت، پس از قهرمانی سرخ پوشان در لیگ برتر قرار است بار دیگر به کرواسی برود.رادو که روز گذشته در ضیافت قهرمانی تیمش هم حاضر بود، به دنبال تهیه بلیت است و به احتمال فراوان تا 3-2 روز دیگر به کشورش سفر می کند.کادرفنی پرسپولیس پس از اتمام لیگ بیستم، حداکثر دو هفته استراحت برای بازیکنان درنظر گرفته اما ظاهرا رادو با یکی دو روز تاخیر از زمان آغاز مجدد تمرینات تیم، به تهران بازمی گردد.بیشتر بخوانید:آماده باش کادرفنی پرسپولیس به رادوشوویچ

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رادوشوویچ به خارج از کشور می‌ رود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×