روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "فرهاد مجیدی با استقلال به ایران برنگشت" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

فرهاد مجیدی با استقلال به ایران برنگشت

فرهاد مجیدی ترجیح داد برای استراحت چند روزه در امارات بماند.به گزارش طرفداری، کاروان تیم استقلال بعد از شکست برابر الهلال از دقایقی دیگر با پروازی به ایران برخواهد گشت. با این حال فرهاد مجیدی برای انجام امور شخصی ترجیح داد چند روزی در امارات بماند و به همین دلیل همراه سایرین به تهران برنگشت.قرار است مجیدی با شروع تمرینات استقلال به تهران برگردد تا روند آماده سازی تیمش را زیر نظر بگیرد.استقلال در فرصت باقی مانده تا شروع لیگ برتر در تلاش است یک بازیکن خارجی جذب کند که در این زمینه نظر نهایی مجیدی مهم خواهد بود.بیشتر بخوانید:استراحت 6 روزه فرهاد مجیدی به بازیکنان استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " فرهاد مجیدی با استقلال به ایران برنگشت از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×