روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "امید عالیشاه و مهدی عبدی در نقش تعویض های طلایی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

امید عالیشاه و مهدی عبدی در نقش تعویض های طلایی

این احتمال وجود دارد مهدی عبدی و امید عالیشاه به عنوان بازیکنان تعویضی مقابل استقلال تاجیکستان به بازی بروند.به گزارش طرفداری، مهدی عبدی درخشش زیادی در بازی های پایانی لیگ بیستم داشت و با گلزنی های پیاپی اش توانست عنوان دومین گلزن برتر پرسپولیس را مال خود کند. اگرچه این درخشش و آمادگی این بازیکن جوان در تمرینات و بازی های تدارکاتی پیش فصل باعث شد پیش بینی شود او از ابتدا در ترکیب سرخ ها مقابل استقلال دوشنبه حاضر خواهد شد اما به نظر می رسد یحیی نظر دیگری داشته و می خواهد از عبدی در بیست دقیقه پایانی بهره ببرد.ضمن این که امید عالیشاه نیز دیگر بازیکنی است که کادرفنی پرسپولیس روی سرعت بالای او در دقایق پایانی حساب باز کرده تا با استارت هایش بتواند خط دفاعی خسته تاجیک ها را به هم بریزد.حالا باید دید در نهایت چنین خواهد شد یا یحیی همچون چند بازی در لیگ برتر و حتی لیگ قهرمانان آسیا در دقیقه 90 ترکیب تیمش را دستخوش تغییر خواهد کرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " امید عالیشاه و مهدی عبدی در نقش تعویض های طلایی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×