روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آقای فریاد شیران؛ 98 درصد از چند نفر؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آقای فریاد شیران؛ 98 درصد از چند نفر؟

ناصر فریاد شیران دقایقی بعد از شکست استقلال برابر الهلال روی خط برنامه فوتبال برتر حاضر و مدعی شد 98 درصد بازیکنان مورد نظر مجیدی جذب شده اند، صحبت هایی که در درجه اول علم ریاضی را زیر سوال می برد تا شبیه یک دروغ بزرگ باشد.به گزارش طرفداری، ناصر فریاد شیران را در فوتبال به علاقه به مصاحبه های جنجالی می شناسیم، فریاد شیران اما از زمانی که پست معاون اجرایی را در استقلال گرفته است، بیشتر از اینکه کارهای اجرایی باشگاه را انجام بدهد نقشی شبیه وکیل مدافع احمد مددی دارد و تلاش می کند اینطور وانمود کند مدیرعامل باشگاه تمام تصمیم هایش درست بوده است.شب گذشته صحبت های اغراق آمیز فریاد شیران وارد فاز جدیدی شد، جایی که او مدعی شد 98 درصد بازیکنان مورد نیاز فرهاد مجیدی جذب شده اند، در حالی که اگر این درصد درست باشد یا باید فرهاد مجیدی نام 100 بازیکن را داده باشد که باشگاه 98 نفر از آنها را جذب کرده باشد یا در کمترین حالت سرمربی استقلال نام 50 بازیکن را داده باشد و باشگاه 49 نفر را جذب کرده باشد.پایین تر از این عدد 2 درصدی که استقلال نتوانسته خواسته های سرمربی این تیم را برآورده کند، به یک انسان کامل نمی رسد. مثال واضح این موضوع این است استقلال در نقل و انتقالات 8 بازیکن جذب کرده که اگر این تعداد بازیکن 98 درصد خواسته های مجیدی باشد، یعنی نام 8.16 بازیکن در لیست اولیه سرمربی استقلال بوده است و احتمالا باشگاه در جذب یک پای امیرحسین حسین زاده ناکام بوده و یا مثلا تمام اعضای بدن رشید مظاهری در استقلال مانده اند به جز یک دست او که باشگاه در نگه داشتن آن ناکام بوده است. شاید استقلال توانسته یک پای شیمبا را جذب کند یا دست حردانی با استقلال قرارداد امضا کرده است و ما خبر نداریم. احتمالا فریاد شیران هر یک از بازیکنان جذب نشده استقلال را یک درصد حساب کرده و چون باشگاه نتوانسته حردانی و شیمبا را جذب کند، مدعی است 98 درصد از خواسته های مجیدی برآورده شده است.این را بگذارید کنار ادعای فریاد شیران در مورد پیشنهاد 15 تا 20 میلیاردی ریگی به استقلال که هافبک استقلال وسط برنامه تلویزیونی جان مادرش را قسم خورد که حرف های معاون ورزشی استقلال دروغ است تا یک بار دیگر مشخص شود او قصد دارد با خراب کردن اعضای تیم، کاری کند که فعالیت های مدیران باشگاه درست و منطقی به نظر برسد. آنچه مسلم است استقلال در سال های اخیر گروگان افرادی بوده که به هیچ عنوان در حد نام این باشگاه نیستند و همین می شود که این تیم در شرایط عجیب باید با الهلال بازی کند و طبیعی است نتیجه آن چیزی جز شکست نخواهد بود.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آقای فریاد شیران؛ 98 درصد از چند نفر؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×