روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "محمدحسین مرادمند؛ مقصر این شکست من هستم / عکس" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محمدحسین مرادمند؛ مقصر این شکست من هستم / عکس

محمدحسین مرادمند در پایان بازی با الهلال بیشتر از هر بازیکن دیگری خودش را مقصر شکست می دانست.به گزارش طرفداری، اغراق نیست اگر بگوییم استقلال در نیمه اول بازی با الهلال تیم برتر زمین بود و آبی های تهرانی اگر کمی خوش شانس بودند می توانستند به حریف شان گل بزنند اما در دقیقه 39 بازی اتفاقی افتاد که ورق بازی برگشت.در این دقیقه از بازی محمدحسین مرادمند روی پاس عمقی بازیکن الهلال روی زمین سر خورد و گومیس کار سختی برای باز کردن دروازه الهلال نداشت. در این بین گفته می شود چون چمن ورزشگاه آبیاری شده بود، از بازیکنان استقلال خواسته شده بود از استوک میکس استفاده کنند اما مرادمند با استوک 13 وارد زمین شد و چنین اتفاقی رخ داد.بعد از این گل شاکله استقلال از هم پاشید و آبی ها با دریافت گل دوم در نیمه دوم دیگر نتوانستند نتیجه را جبران کنند.نکته مهم اینکه مرادمند در پایان بازی با الهلال خودش را مقصر شکست می دانست و حتی توان بلند شدن از زمین بازی را نداشت ولی صالح مصطفوی تلاش کرد تا به این بازیکن دلداری بدهد و او را زمین بلند کند.بیشتر بخوانید:مرادمند گل اول را به الهلال هدیه داد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محمدحسین مرادمند؛ مقصر این شکست من هستم / عکس از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×