روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "شانس بالای الهلال برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شانس بالای الهلال برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش طرفداری، تیم فوتبال الهلال برابر استقلال 2-0 برنده شد، با این برد الهلالی ها از مرحله یک چهارم نهایی تا هر مرحله ای که صعود کنند، بازی هایشان در خانه برگزار خواهد شد.الهلال حالا شرایط بسیار خوبی برای کسب قهرمانی در آسیا دارد چرا که از لحاظ مهره ای هیچ تیمی به اندازه این تیم پر ستاره نیست و علاوه بر آن ادامه بازی های لیگ قهرمانان آسیا در عربستان برگزار خواهد شد.غیبت در مسابقات سال گذشته به علت کرونا و لغزش در مسابقات دور گروهی این فصل لیگ قهرمانان آسیا، الهلالی ها را وادار به تقویت کرد و این تیم با جذب بازیکنانی نامدار برابر استقلال تهران ظاهر شدندتیم فوتبال الهلال عربستان هم در مسابقات جام باشگاه های آسیا و هم در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا سابقه قهرمانی داشته است، این تیم در زمین خود همواره مناسب ترین عملکرد را در مسابقات آسیایی داشته است، آرزو می کردیم که استقلال برابر این تیم موفق باشد اما حیف در شرایط امروز رقابت بین تیم استقلال و تیم الهلال و کلا تیم های ایرانی و تیم های عربستانی رقابتی نابرابر است و این نابرابری قدرت ها رفته رفته بیشتر هم خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شانس بالای الهلال برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×