روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مهدی ترابی: حریف را آنالیز کرده بودیم و می دانستیم که در ضد حمله خطرناک هستند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مهدی ترابی: حریف را آنالیز کرده بودیم و می دانستیم که در ضد حمله خطرناک هستند

مهدی ترابی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری اظهار داشت:خدا را شکر توانستیم در این بازی سخت و شرایطی که زمین داشت، سربلند بیرون بیاییم و برد خوبی را به هواداران هدیه بدهیم. می دانستیم در نیمه اول دیدار سختی داریم اما حریف را خوب آنالیز کرده و می دانستیم در ضد حملات خیلی خطرناک هستند.به گزارش طرفداری؛ وی افزود:تمام تلاش مان را کردیم تا تمرکز کامل وارد بازی شویم و تمام کارهایی که لازم بود انجام دادیم. به هواداران خوب مان تبریک می گویم برخی از آنها به ورزشگاه تاجیکستان آمده و ما را تشویق کردند از آنها هم تشکر می کنم و امیدوارم هواداران پرسپولیس را خیلی زود در بازی های لیگ برتر کشورمان هم ببینیم و بار دیگر دل آنها را شاد کنیم.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مهدی ترابی: حریف را آنالیز کرده بودیم و می دانستیم که در ضد حمله خطرناک هستند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×