روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تیم های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در غرب مشخص شدند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تیم های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در غرب مشخص شدند

مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در مرحله غرب به پایان رسید و 4 تیم راه یافته به این مرحله مشخص شدند.به گزارش طرفداری؛ الهلال عربستان با نتیجه 2 بر 0 استقلال را شکست داد و راهی این مرحله شد. بعد از آن پرسپولیس با نتیجه 1 بر 0 استقلال تاجیکستان را شکست داد. سپس النصر عربستان با نتیجه 1 بر 0 تراکتور ایران را از پیش روی برداشت و در آخر در جدال نماینده های امارات، الوحده 5 بر 4 در ضربات پنالتی پیروز شد.الهلال عربستانپرسپولیس ایرانالنصر عربستانالوحده اماراتمرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا از تاریخ 24 تا 27 مهر به صورت متمرکز در عربستان برگزار می شود. قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا جمعه 26 شهریور برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تیم های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در غرب مشخص شدند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×