روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "صبحانه ورزشی 1400/6/24؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته / صعود پرسپولیس، حذف تراکتور" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

صبحانه ورزشی 1400/6/24؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته / صعود پرسپولیس، حذف تراکتور

در بخش صبحانه ورزشی، نگاهی داریم به مهم ترین اخباری که در روز گذشته منتشر شد.استقلال تاجیکستان 0-1 پرسپولیس ایران / صعود در دقیقه 90 برابر تیمی چغر و بد بدنپرسپولیس ایران و استقلال تاجیکستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 1 بر 0 به سود پرسپولیس به پایان رسید.به گزارش طرفداری؛ مهدی ترابی در دقیقه 90 تک گل بازی را به ثمر رساند.تراکتور 0-1 النصر / مردانه جنگیدن با تیم نصف و نیمهدر چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تیم های تراکتور ایران و النصر عربستان به مصاف هم رفتند که در پایان این النصر بود که توانست با حساب 1-0 پیروز شود و راهی دور بعدی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شود.تیم های مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در غرب مشخص شدندمرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در مرحله غرب به پایان رسید و 4 تیم راه یافته به این مرحله مشخص شدند.به گزارش طرفداری؛ الهلال عربستان با نتیجه 2 بر 0 استقلال را شکست داد و راهی این مرحله شد. بعد از آن پرسپولیس با نتیجه 1 بر 0 استقلال تاجیکستان را شکست داد. سپس النصر عربستان با نتیجه 1 بر 0 تراکتور ایران را از پیش روی برداشت و در آخر در جدال نماینده های امارات، الوحده 5 بر 4 در ضربات پنالتی پیروز شد.یانگ بویز 2-1 منچستریونایتد؛ خود کرده را تدبیر نیستویارئال 2-2 آتالانتا؛ رضایت امری و گاسپرینی به تقسیم امتیازاتمالمو 0-3 یوونتوس؛ امیدوار کنندهلیل 0-0 وولفسبورگ؛ شروع نه چندان خوب قهرمان فرانسهچلسی 1-0 زنیت؛ دلبری کردن لوکاکو از هواداران چلسیبارسلونا 0-3 بایرن مونیخ؛ نیوکمپ به راحت ترین شکل ممکن تسخیر شددیناموکیف 0-0 بنفیکا؛ جدال سرد و بی روح لوچسکو، ژسوس

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " صبحانه ورزشی 1400/6/24؛ مهم‌ترین اخبار روز گذشته / صعود پرسپولیس، حذف تراکتور از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×