روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "امین قاسمی نژاد نه می تواند و نه می خواهد قراردادش را فسخ کند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

امین قاسمی نژاد نه می تواند و نه می خواهد قراردادش را فسخ کند

امین قاسمی نژاد نه می خواهد قراردادش را فسخ کند و نه از نظر قانونی توان این کار را دارد.به گزارش طرفداری، در بازگشت کاروان استقلال از دبی و بعد از شکست این تیم برابر الهلال شایعات مختلفی پیرامون این باشگاه منتشر شد که فسخ قرارداد و جدایی امین قاسمی نژاد، بازیکن تازه وارد آبی ها یکی از آنها است.شایعه شده فسخ قرارداد با استقلال از سوی قاسمی نژاد به دلیل عدم پرداخت هزینه رضایت نامه اش است اما این شایعه در شرایطی منتشر شده که امین قاسمی نژاد روزها قبل از مذاکره رسمی با استقلال و پرسپولیس و دیگر تیم ها، به صورت شخصی با مسئولان شهرخودرو برای فسخ قرارداد به توافق رسیده بود و در زمان حضور در باشگاه استقلال برای مذاکره، برگه فسخ خود را در اختیار داشت تا موضوع فسخ قرارداد تبدیل به تعهدی برای باشگاه جدید او نشود. به همین دلیل این بازیکن درخواست فسخ قرارداد نداشته است و خود او هم تمایلی به این کار ندارد.همچنین این بازیکن که به تازگی قرارداد خود را به امضا رسانده، از نظر قانونی نیز نمی تواند قرارداد خود با استقلال را فسخ کند و بندی در قرارداد او برای فسخ در پیش فصل وجود ندارد تا به این ترتیب جدایی او از استقلال منتفی باشد.بیشتر بخوانید:دلیل غیبت قاسمی نژاد در ترکیب اصلی؛ ناآمادگی

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " امین قاسمی نژاد نه می تواند و نه می خواهد قراردادش را فسخ کند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×