روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پرویز مظلومی و باشگاه استقلال پیگیر توهین هوادار استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پرویز مظلومی و باشگاه استقلال پیگیر توهین هوادار استقلال

روز گذشته یک ویدیو حاشیه ساز شد.به گزارش طرفداری، هنگامی که روز گذشته کاروان باشگاه استقلال به فرودگاه امام رسید، یک ویدیو در فضای مجازی منتشر شد، ویدیویی که در آن یکی از هواداران استقلال با در دست داشتن گوشی موبایل خود در حال توهین به پرویز مظلومی بوده و از این اتفاق فیلم می گیرد.این موضوع واکنش های زیادی را هم به همراه داشت. پرویز مظلومی ابتدا قصد داشت از این موضوع عبور کند اما نزدیکان مظلومی به او اصرار کردند این موضوع را در مراجع قضایی پیگری کند چرا که اعتقاد داشتند چنین موضوعی برنامه ریزی شده است. آن ها می گفتند غیرممکن است فردی از توهین خود به پرویز مظلومی فیلم بگیرد و این فیلم به سرعت در فضای مجازی پخش شود. نزدیکان مظلومی اعتقاد داشتند اگر این فرد فقط اعتراض داشت، می توانست آن را بیان کند و برود ولی اینکه از این موضوع فیلم گرفته و بلافاصله آن را در فضای مجازی پخش کند، اتفاقی نیست و از قبل برنامه ریزی شده است.مظلومی هم برای اینکه چنین موضوعی تکرار نشود، این موضوع را از مراجع قضایی پیگیری کرده است. همچنین باشگاه استقلال هم پیگیر این موضوع است تا توهین به عضو هیات مدیره خود را به صورت جدی پیگیری کند.شنیده می شود فردی که به مظلومی توهین کرده از طریق دوربین های فرودگاه امام شناسایی شده و قرار است به زودی شکایت از او شکلی رسمی به خود بگیرد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پرویز مظلومی و باشگاه استقلال پیگیر توهین هوادار استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×