روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مبلغ قرارداد گابریله پین با استقلال مشخص شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مبلغ قرارداد گابریله پین با استقلال مشخص شد

گابریله پین با قرارداد 200 هزار دلاری به کادرفنی استقلال اضافه شده است.به گزارش طرفداری، گابریله پین بعد از مدت ها حرف و حدیث در اردوی امارات به کادرفنی استقلال اضافه شد و چند روزی این فرصت را داشت تا قبل از بازی با الهلال تمرینات تیم جدیدش را زیر نظر بگیرد.در این بین پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد قرارداد پین با استقلال 200 هزار دلار است و این مربی هنگام ورود به امارات 60 هزار دلار از قراردادش را به صورت نقد دریافت کرده است.به نظر می رسد جذب گابریله پین که سابقه دستیاری پراندلی در تیم ملی ایتالیا و باشگاه های این کشور را دارد، اتفاق مثبتی است و او می تواند از نظر فنی کیفیت این تیم را بالا ببرد.بیشتر بخوانید:استقلالی ها در انتظار تماشای اولین دستپخت فرهاد مجیدی - گابریله پین

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مبلغ قرارداد گابریله پین با استقلال مشخص شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×