روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "خطر حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا به خاطر شکایت مرتضی تبریزی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

خطر حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا به خاطر شکایت مرتضی تبریزی

اگر استقلال مطالبات مرتضی تبریزی به اضافه خسارت دیرکرد پرداخت پولش را ندهد، نمی تواند در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.به گزارش طرفداری، مرتضی تبریزی بعد از 2 فصل حضور در استقلال در پایان لیگ نوزدهم از این تیم جدا شد و برای لیگ بیستم با گل گهر سیرجان قرارداد امضا کرد. مرتضی تبریزی هنگام جدایی از استقلال قصد داشت با مدیران باشگاه بر سر مطالباتش توافق کند که با بی تفاوتی مدیران وقت استقلال روبرو شد.او حالا از استقلال شکایت کرده و بابت پرداخت مطالباتش و همچنین جریمه دیرکرد آن حکم گرفته و به نوعی آبی ها را با دردسر بزرگی روبرو کرده است.با این شرایط اگر استقلال نتواند رضایت تبریزی را جلب کند و پول او را پرداخت کند، از فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا حذف می شود و پروانه حرفه ای این باشگاه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا باطل می شود.بیشتر بخوانید:مرتضی تبریزی: اگر پنالتی ما را نمی گیرند، پنالتی نادرست هم علیه گل گهر نگیرندمرتضی تبریزی - فرشید باقری؛ فرصتی برای انتقام

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " خطر حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا به خاطر شکایت مرتضی تبریزی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×