روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال | 2 کرونایی آبی ها به ایران برنگشتند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال | 2 کرونایی آبی ها به ایران برنگشتند

علیرضا رضایی و بهزاد نوشادی، دروازه بان و مربی بدنساز استقلال با منفی شدن تست کرونایشان به ایران برخواهند گشت.به گزارش طرفداری، قبل از بازی با الهلال مشخص شد تست کرونای نوشادی و علیرضا رضایی مثبت شده است و آنها در بازی مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا غایب بودند.حالا از استقلال خبر می رسد رضایی و نوشادی هم اکنون در امارات در قرنطینه هستند و مجوز بازگشت به ایران را هنوز دریافت نکرده اند.با این شرایط این دو نفر با منفی شدن تست شان به ایران برخواهند گشت و به تمرینات استقلال اضافه می شوند.بیشتر بخوانید:واقعا دبی گردی برای استقلال لازم بود؟علیرضا رضایی پس از ابتلا به کرونا: به مرکز خرید نرفته بودم/ امیدوارم حسینی کرونا نگیرد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال | 2 کرونایی آبی ها به ایران برنگشتند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×