روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "شب آرام مهدی عبدی در دوشنبه" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شب آرام مهدی عبدی در دوشنبه

مهدی عبدی به جز یک بار نتوانست موقعیت دیگری روی دروازه حریف تاجیکستانی پرسپولیس ایجاد کند.به گزارش طرفداری، در حالی که پیش بینی می شد عیسی آل کثیر از ابتدا به میدان رفته و مهدی عبدی به عنوان بازیکن تعویضی راهی میدان شود اما یحیی گل محمدی تصمیم گرفت از همان ابتدا عبدی را به عنوان مهاجم هدف راهی میدان کرده و پشت سر او امید عالیشاه را قرار دهد.حضور عبدی به عنوان مهاجم نوک باعث شد هواداران انتظار خلق موقعیت روی دروازه حریف را داشته باشند اما فشار و پرس سه دفاع میانی استقلال تاجیکستان آن قدر زیاد بود که عبدی به راحتی مهار شد و در کل نیمه اول تنها دو بار توانست توپ را لمس کند. در نیمه دوم و با توجه به این که عبدی بیشتر در شرایط بازی قرار گرفت شرایط بهتر شد و او حتی در دقیقه 78 می توانست تک گل پرسپولیس را رقم بزند اما او قدر ارسال عالیشاه را ندانست و توپ را دقیقا جایی فرستاد که حسنوف گلر استقلال ایستاده بود.به هر روی تمام این اتفاقات دست به دست هم داد تا عبدی یک شب کاملا معمولی و آرام را در دوشنبه مقابل استقلال این شهر تجربه کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شب آرام مهدی عبدی در دوشنبه از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×