روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "نمره قبولی رضا اسدی در اولین بازی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

نمره قبولی رضا اسدی در اولین بازی

رضا اسدی در اولین حضورش در یک بازی رسمی با پبراهن پرسپولیس نمره قبولی گرفت.به گزارش طرفداری، در حالی که طی یک هفته اخیر برخی رسانه ها از ناآمادگی رضا اسدی در تمرینات خبر داده و حتی اصرار داشتند بازیکنانی چون احسان پهلوان و بازیکنان دیگری جای اسدی را در ترکیب اصلی مقابل استقلال تاجیکستان پر کنند اما یحیی به اسدی اعتماد کرد و این بازیکن تازه وارد نه تنها عملکرد خوبی داشت بلکه از تمام سایت های آنالیز نمره بسیار خوبی را برای این بازی دریافت کرد.این درحالی است که بعد از جدایی نوراللهی بسیاری از هواداران پرسپولیس نگران جای خالی این بازیکن ملی پوش بودند اما اسدی در همین اولین بازی نشان داد در صورت ادامه این روند می تواند به راحتی جای خالی نوراللهی را در ترکیب پرسپولیس پر کرده و سرخ پوشان پس از نزدیک به یک دهه صاحب چهره ای با خصوصیات بازی نزدیک به کریم باقری باشند. چیزی که دیشب و امروز در فضای مجازی در خصوص آن صحبت شد.حالا باید دید اسدی می تواند این روند را ادامه دهد یا نه؟بیشتر بخوانید:یک از پنج؛ فقط رضا اسدی فیکس شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " نمره قبولی رضا اسدی در اولین بازی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×