روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پیروز قربانی: استقلال به زمان نیاز دارد / فعلا قضاوت زود است" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیروز قربانی: استقلال به زمان نیاز دارد / فعلا قضاوت زود است

تیم فوتبال استقلال دوشنبه هفته جاری با پذیرفتن شکست برابر الهلال عربستان در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا، از صعود به جمع هشت تیم پایانی بازماند. به گزارش طرفداری، پیروز قربانی در گفتگو با ایلنا در مورد وضعیت آبی پوشان گفت:وقتی بازیکنان جدا شده استقلال را با نفرات تازه وارد روی ترازو قرار می دهیم متوجه خواهیم شد این انتقادات بیجا نبوده است.پیشکسوت استقلال افزود:شاید خیلی ها پیش بینی می کردند استقلال با نتجه بدتری مقابل الهلال شکست بخورد اما در بازی مشاهده کردیم که نماینده عربستان آن تیمی نبود که همه انتظارش را داشتند و از آن یک غول بزرگ ساخته بودند.وی تصریح کرد:روندی که استقلال پیش از بازی با الهلال و در هفته های گذشته پشت سر گذاشت، مناسب نبود و نقش مهمی در شکست این تیم داشت.قربانی خاطرنشان ساخت:استقلال احتیاج به زمان دارد و باید منتظر ماند تا ببینیم این تیم می تواند در لیگ برتر به موفقیت برسد یا نه، فعلا برای قضاوت زود است.وی تاکید کرد:اسقلال در برخی از دقایق بازی با الهلال عربستان نشان داد می تواند حریف را تحت فشار قرار دهد اما در ادامه و روی اشتباهات دروازه این تیم باز شد و در نهایت آبی پوشان شکست خوردند.بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت:استقلال سال هاست مشکل مدیریتی دارد و این مشکلات نه تنها حل نشده بلکه تشدید هم شده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیروز قربانی: استقلال به زمان نیاز دارد / فعلا قضاوت زود است از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×