روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال می تواند 2 خرید لیگ برتری دیگر داشته باشد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال می تواند 2 خرید لیگ برتری دیگر داشته باشد

استقلال هنوز فرصت دارد با خرید 2 بازیکن لیگ برتری و البته بازیکن خارجی خود را برای شروع لیگ بیست و یکم تقویت کند.به گزارش طرفداری، استقلال دوشنبه شب با شکست برابر الهلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد تا حالا آبی ها حدود یک ماه فرصت داشته باشند خود را برای شروع لیگ بیست و یکم آماده کنند.در این بین فرهاد مجیدی در این بازی ترجیح داد از امیرحسین حسین زاده، جعفر سلمانی، عارف آغاسی و زبیر نیک نفس به عنوان خریدهای تازه وارد استفاده کند ولی شکل کلی بازی نشان داد آبی ها هنوز نیاز به تقویت دارند.جالب است بدانید از میان خریدهای جدید استقلال علیرضا رضایی، عارف آغاسی، ابوالفضل جلالی، زبیر نیک نفس و امین قاسمی نژاد سهمیه لیگ برتری محسوب می شوند و آبی ها این فرصت را دارند دو بازیکن لیگ برتری جذب کنند.البته آبی ها این شانس را هم دارند با خرید بازیکن خارجی خود را برای لیگ بیست و یکم تقویت کنند و به نظر می رسد مدیران باشگاه باید از این فضا استراحت کنند.بیشتر بخوانید:کدام بازیکنان از لیست فرهاد مجیدی جذب نشدند؟

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال می تواند 2 خرید لیگ برتری دیگر داشته باشد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×