روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "محمد دانشگر؛ هنوز کسی نمی داند چرا به امارات رفت!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

محمد دانشگر؛ هنوز کسی نمی داند چرا به امارات رفت!

محمد دانشگر با اجازه فرهاد مجیدی به اردوی استقلال رفت اما برابر الهلال حتی یک دقیقه هم بازی نکرد.به گزارش طرفداری، فرهاد مجیدی در بازی با الهلال ترجیح داد از عارف آغاسی در خط دفاع تیمش استفاده کند، در حالی که این بازیکن تازه از اردوی تیم ملی برگشته بود و با تیم هماهنگ نبود و البته هرگز در سیستم 3 دفاعه بازی نکرده بود.این ماجرا وقتی عجیب تر به نظر می رسد که بدانید استقلال روی نیمکت محمد دانشگری را داشت که از زمان استراماچونی بازی در دفاع سه نفره را انجام داده بود.شاید در نگاه اول اینطور به نظر برسد مجیدی ترجیح داده دانشگر را به دلیل عدم سفر به امارات همراه تیم جریمه کند اما اگر قرار بود سرمربی استقلال این بازیکن را جریمه کند، بهتر بود اصلا او را به اردوی تیم راه ندهد نه اینکه دانشگر را 90 دقیقه روی نیمکت بگذارد.به هرحال چه تنبیه بود و چه هر چیز دیگری، کسی علت سفر محمد دانشگر به امارات را در حالی که او حتی یک دقیقه هم مقابل الهلال بازی نکرد را نمی داند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " محمد دانشگر؛ هنوز کسی نمی داند چرا به امارات رفت! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×