روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "احمد مددی: ارتش فحاش مجازی باعث اختلاف میان من و فرهاد مجیدی شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

احمد مددی: ارتش فحاش مجازی باعث اختلاف میان من و فرهاد مجیدی شد

احمد مددی، مدیرعامل استقلال تهران با حضور در شبکه تهران درخصوص مسائل مختلف این باشگاه صحبت کرد.به گزارش طرفداری؛ احمد مددی درخصوص شایعات عدم ابتلایش به کرونا گفت:اسناد پزشکی ابتلایم به کرونا موجود است از 9 شهریور در بیمارستان خاتم بستری بودم و خیلی سخت بود. و آن هایی که می گویند به دلیل مطالبات به امارات نرفتم باید بگویم که مطالبات بازیکنان پرداخت شده است. به دلیل امورات باشگاه زودتر به کار برگشتم در حالی که پزشکان گفتند باید استراحت کنم. طبق نظر پزشک هم به امارات نرفتم.مددی درخصوص عملکردش در استقلال گفت:از ماه نهم سال گذشته افتخار داشتم که در استقلال حضور پیدا کنم. فکر نمی کردم که باشگاه چنین مشکلات زیادی داشته باشد. مجوز حرفه ای را توانستیم دریافت کنیم. شاید باور نکنند هواداران که چه حجمی از بدهی داشتیم. بالای 50 میلیارد تومان بدهی داشتیم. بررسی کردم و دیدم که در یک سال گذشته باشگاه با قرض اداره شده بود.متوجه شدیم که کارگزار به تعهدات خود عمل نکرده است به همین دلیل در اقدامی بی سابقه مزایده برگزار کردیم و شرکت های وب برنده شد. توانستیم بدهی ها را پرداخت کنیم. واقعا این حجم از بدهی باتوجه به بضاعت استقلال خیلی برای ما چالش ایجاد کرد. بدهی بسیاری از بازیکنان و مربیان خارجی مثل شفر و ... را پرداخت کردم. خدا را شکر توانستیم از این چالش بالاخره خارج شویم. بدهی های ریالی هم شامل 10 سال گذشته بود. از خسرو حیدری و مجتبی جباری تا بدهی های 2 سال گذشته. این ها پرداخت شد تا بتوانیم پنجره نقل و انتقالاتی را برای لیگ بیستم باز کنیم.در طول این 11 ماه 4 بار پنجره استقلال بسته شد و ما باز کردیم. بدهی هایی که مربوط به 4 سال گذشته بود. البته الان پنجره باز است اما دو پرونده استراماچونی و پادوانی تهدیدمان می کند که نگرانیم.80 درصد راه حرفه ای سازی را رفتیم و در هفته آینده این امر را به سرانجام می رسانیم.وی در مورد نقل و انتقالات گفت: از لیست فرهاد مجیدی فقط در جذب شیمبا موفق نبودیم؛ در حالی که او پیش قرارداد را امضا کرده بود! حتی پرداختی ها را نیز هماهنگ کرده بودیم و حاضر شدیم که بلیت برزیل به دبی او را بگیریم که به اردو اضافه شود. اما متوجه شدیم که ایشان با فولاد وارد مذاکره مجدد شده است. من از روی تخت بیمارستان امورات جذب شیمبا را پیگیری می کردم. همان موقع از فولاد زنگ زدند که بازیکنان ما را نگیرید.گفتم بازار رقابت است و باید خواسته های سرمربی را اجابت کنیم. گ.یا ایشان طلب سنگینی از فولاد داشته است و به خاطر همین در فولاد ماند. سجاد شهباززاده را هم خود اقای مجیدی در جریان است و او قصد بازارگرمی داشت. عددی که به ما گفت اصلا با باشگاه همخوانی نداشت.پس از جذب امین قاسمی نژاد، سیل پیام های تبریک و تشکر به سویم روانه شد که بهترین مدیرعامل ایران هستم ولی یک هفته بعد روی تخت بیمارستان به من توهین شد. مددی درخصوص اختلافات پیش آمده در باشگاه گفت:ما به این نتیجه رسیده بودیم که قائدی شرایط بازی در استقلال را ندارد. خود قائدی هم درخواست داشت که به فروش برسد.در استقلال با پدیده ای روبرو هستیم به نام ارتش فحاش مجازی که دست از سر ما برنمی دارند. خیلی باعث اختلاف شدند و دروغ ترویج می کنند و نمی دانم که چرا دست بر نمی دارند. هواداران از خیلی مسائل بی اطلاع هستند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " احمد مددی: ارتش فحاش مجازی باعث اختلاف میان من و فرهاد مجیدی شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×