روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "بقای فرهاد مجیدی در گروی گزارش پرویز مظلومی! / ادعای مدیرعامل استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

بقای فرهاد مجیدی در گروی گزارش پرویز مظلومی! / ادعای مدیرعامل استقلال

به گزارش طرفداری، احمد مددی ساعاتی پیش در برنامه ورزشگاه صحبت های جنجالی ای در مورد وضعیت این روزهای باشگاه استقلال بیان کرد و در مورد صفر تا صد حواشی این روز های اطراف باشگاه استقلال حرف زد، حرف هایی که شباهت زیادی به توجیه داشت و البته تعریف از هیات مدیره و تلاش برای ماندن در باشگاه بود.در بخشی از صحبت های امشب مددی، موضوعاتی در مورد ادامه فعالیت فرهاد مجیدی در باشگاه استقلال مطرح شد و مددی نیز در مورد این موضوع بیان کرد ادامه فعالیت فرهاد در گرو گزارشی است که پرویز مظلومی به مدیریت باشگاه ارائه می دهد، او همچنین شایعات مطرح شده در مورد حضور نکونام در استقلال را رد نکرد و همین اتفاقات گمانه زنی ها را در مورد حضور نکونام در استقلال بیشتر کرد.جواد نکونام پس از این که با فولاد استقلال را در فینال جام حذفی شکست داد از این تیم جدا شد و در حال حاضر جدی ترین گزینه داخلی جانشینی فرهاد مجیدی است.احمد مددی در پاسخ به سوال حافظ کاظم زاده درباره آینده شغلی فرهاد مجیدی در استقلال گفت: فصل به پایان رسیده و هیات مدیره حق دارد در مورد کادرفنی تصمیم گیری کند. پرویز مظلومی هشت روز همراه استقلال در امارات بوده و هیات مدیره منتظر گزارش او از شرایط استقلال است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " بقای فرهاد مجیدی در گروی گزارش پرویز مظلومی! / ادعای مدیرعامل استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×