روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "گابریله پین از رم به تهران بر می گردد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

گابریله پین از رم به تهران بر می گردد

گابریله پین با شروع تمرینات استقلال از رم به تهران باز خواهد گشت.به گزارش طرفداری، گابریله پین که بعد از عقد قرارداد با استقلال در امارات به اردوی این تیم اضافه شد، بعد از شکست مقابل الهلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا، به همراه سایر اعضای تیم به ایران برنگشت.گابریله پین بعد از بازی با الهلال به رم سفر کرده و قرار است با شروع دور جدید تمرینات به ایران برگردد.این اتفاق در شرایطی است که در روزهای گذشته احمد مددی و اصغر ملکیان مصاحبه هایی را علیه مجیدی انجام داده اند و مشخص نیست آیا سرمربی آبی ها به کارش در این تیم ادامه می دهد یا نه؟البته گابریله پین با استقلال قرارداد دارد و 30 درصد پیش پرداخت خود را گرفته است، با این حساب به نظر می رسد بازگشت این مربی ایتالیایی به تهران قطعی است.گابریله پین، صالح مصطفوی، بهزاد غلامپور و بهزاد نوشادی دستیاران فرهاد مجیدی در کادرفنی استقلال در بازی مقابل الهلال بودند و اگر فرهاد در استقلال ماندگار شود، قطعا با همین دستیاران و همکاران وارد لیگ برتر بیست و یکم خواهد شد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " گابریله پین از رم به تهران بر می گردد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×