روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سیاوش یزدانی سرباز نمی شود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سیاوش یزدانی سرباز نمی شود

سیاوش یزدانی قرار نیست به خاطر پشت سر گذاشتن خدمت سربازی از استقلال جدا شود.به گزارش طرفداری، از چند روز پیش این شایعه به وجود آمده که سیاوش یزدانی برای پشت سر گذاشتن خدمت سربازی باید از استقلال جدا شود و حضور روز گذشته او در محل باشگاه باعث شد اینطور به نظر برسد این بازیکن قصد جدایی دارد تا بتواند فوتبالش را در فجرسپاسی تازه لیگ برتری شده ادامه بدهد.با این حال پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد یزدانی به دلیل دعوت به تیم ملی تا 30 سالگی مشمول خدمت سربازی نمی شود ضمن اینکه محرومیت او از تحصیل به دلیل آوردن موبایل به کنکور مقطع دکتری امسال هم به پایان می رسد.با این شرایط شایعاتی که برای یزدانی به وجود آمده به هیچ عنوان صحت ندارد و او می تواند در این فصل به کارش در استقلال ادامه دهد.بیشتر بخوانید:سیاوش یزدانی پس از حضور در باشگاه استقلال: آمدم احوال مددی را بپرسم

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سیاوش یزدانی سرباز نمی شود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×