روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "پیام خداحافظی فرشید اسماعیلی با هواداران استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

پیام خداحافظی فرشید اسماعیلی با هواداران استقلال

فوتبال در شبکه های اجتماعی / فرشید اسماعیلی استوری جدیدی منتشر کرد.به گزارش طرفداری، فرشید اسماعیلی، بازیکن فصل گذشته استقلال که به تازگی به العربی پیوسته است، با انتشار پستی در اینستاگرامش از هواداران استقلال خداحافظی کرد:امروز یكی ازسخت ترین لحظات زندگی من است، خداحافظی از تیمی كه در ان یادگرفتم ، رشد كردم و از تمام ثانیه ها لذت بردم صدای طرفداران بی نظیر استقلال همیشه در گوشم خواهد ماند چرا كه هیچ اهنگی به زیبایی صدای شما نیست.دوست دارم ابتدا از تمام مربیان و هم تیمی هایم تشكر كنم كه به من انگیزه دادند تا با همه سختی ها و اشتباهات لحظه ای برای برای موفقیت تیم محبوبم دست از تلاش بر ندارم و با تمام توانم مبارزه كنم.در اخر باید بگویم عده ای فكر میكردند انگیزه من برای جدایی از استقلال مساىل مالی بود اما من برای رسیدن به هدفی كه در ذهن داشتم ترجیح دادم تا بازی بیرون ایران را هم تجربه كنم.از شما هواداران بزرگ و فهیم استقلال میخواهم همچنان به این پیراهن عشق بورزید و كمی مهربان تر باشیم، چرا كه همه بازیكنان برای قلب و صدای مهربان شما جان میدهند. هیچ نامی بزرگ تر از استقلال و طرفداران عاشقش نیست.امیدوارم روزی دوباره افتخار پوشیدن پیراهن استقلال بزرگ را داشته باشم

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " پیام خداحافظی فرشید اسماعیلی با هواداران استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×