روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تلاش احسان پهلوان برای حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تلاش احسان پهلوان برای حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس

احسان پهلوان تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا در بازی با الهلال، در ترکیب ثابت سرخ پوشان قرار بگیرد.به گزارش طرفداری، احسان پهلوان در کمال تعجب در بازی قبلی مقابل استقلال تاجیکستان با صلاحدید یحیی گل محمدی روی نیمکت نشست تا به عنوان بازیکن تعویضی شاهد پیروزی هم تیمی هایش در شهر دوشنبه باشد.نیمکت نشینی احسان پهلوان به عنوان یکی از بازیکنان مورد علاقه یحیی گل محمدی در این بازی عجیب به نظر می رسید چرا که یحیی گل محمدی علاقه زیادی به سبک بازی این بازیکن داشته و در کمتر بازی بوده که از وجود او بهره نبرد. همین موضوع باعث شده حضور پهلوان در بازی با الهلال هم در هاله ای از ابهام قرار گیرد.از این رو در غیاب مهدی ترابی که در اردوی تیم ملی حضور دارد، پهلوان تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا با درخشش در بازی دوستانه امروز مقابل سپاهان بتواند جای خود را در ترکیب پرسپولیس برای بازی با الهلال پیدا کند. فرصتی که به جز پهلوان در اختیار سعید آقایی نیز قرار دارد تا با توجه به حضور وحید امیری در تیم ملی بتواند جایگاه خود را در منطقه چپ خط دفاعی پرسپولیس تثبیت کرده و یحیی را مجاب کند از امیری به عنوان مهاجم یا وینگر چپ در ریاض بهره ببرد. بیشتر بخوانید:آمادگی بالای احسان پهلوان در تمرینات اخیر پرسپولیس

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تلاش احسان پهلوان برای حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×