روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال فردا به مصاف پیکان می رود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال فردا به مصاف پیکان می رود

تیم فوتبال استقلال فردا در یک بازی دوستانه به مصاف پیکان می رود.به گزارش طرفداری، استقلالی ها تاکنون یک بازی دوستانه برابر تیم لیگ یکی خیبر خرم آباد انجام داده اند و تعدادی از بازی های دوستانه این تیم هم به دلایل مختلف لغو شده است.با این حال طبق هماهنگی های انجام شده استقلال فردا در یک بازی دوستانه به مصاف پیکان می رود تا آبی ها در آستانه شروع لیگ محک جدی بخورند.قرار است این بازی در پیکان شهر که محل برگزاری تمرینات تیم فوتبال پیکان است برگزار شود تا آبی ها این فرصت را داشته باشند تا خود را آماده شروع لیگ برتر کنند.گفتنی است استقلال به دلیل تغییرات زیادی که داشته است نیاز به چند بازی دوستانه دارد تا بازیکنان این تیم در آستانه شروع لیگ به هماهنگی بیشتری برسند.بیشتر بخوانید:گزارش تمرین استقلال | ابوالفضل جلالی به صورت اختصاصی کار کرد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال فردا به مصاف پیکان می رود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×