روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلالی شدن مارکو فوتاکس منتفی شد؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلالی شدن مارکو فوتاکس منتفی شد؟

جذب مارکو فوتاکس از سوی استقلال در آستانه منتفی شدن است.به گزارش طرفداری، فرهاد مجیدی نام چند بازیکن خارجی را در لیست خود برای پست مهاجم قرارداده بود که یکی از آنها مارکو فوتاکس بود، بازیکنی که سابقه حضور در لستر سیتی را هم دارد و خبر حضور او در جمع آبی پوشان از طریق یک سایت خارجی رسانه ای شد.گفته می شود مبلغ اعلامی این بازیکن 250 هزار بوده است اما او بعد از رسانه ای شدن این موضوع حالا 400 هزار دلار می خواهد که این رقم به هیچ عنوان مورد موافقت مدیران باشگاه نیست.گفتنی است مدیران استقلال موقتا از جذب این بازیکن منصرف شده اند، مگر اینکه او حاضر شود با توافق قبلی با این باشگاه قرارداد امضا کند.در این بین شنیدیم یک تیم لیگ برتری هم برای جذب مارکو فوتاکس ابراز تمایل کرده و به همین دلیل هم او مبلغ خود را به شکل قابل توجهی بالا برده است. بیشتر بخوانید:مهاجم سابق لسترسیتی در لیست مجیدی؛ مارکو فوتاکس در راه تهران

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلالی شدن مارکو فوتاکس منتفی شد؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×