روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال همچنان در انتظار ورود روزبه چشمی به ایران" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال همچنان در انتظار ورود روزبه چشمی به ایران

روزبه چشمی خلاف وعده قبلی هنوز به ایران نیامده است.به گزارش طرفداری، روزبه چشمی بازیکنی است که مورد نظر فرهاد مجیدی برای تقویت خط دفاع این تیم بوده و حتی اینطور عنوان شد او برای عقد قرارداد با استقلال به توافق اولیه هم رسیده است.با این حال در شرایطی که قرار بود روزبه چشمی تا پایان هفته به ایران بیاید فعلا خبری از او نشده و این بازیکن هنوز در قطر حضور دارد. این موضوعی است که باعث نگرانی کادرفنی استقلال شده است چون آنها می خواهند هرچه زودتر تکلیف بازیکنان فصل آینده خود را روشن کنند.در این بین شایعاتی به راه افتاده که چشمی از یک تیم قطری پیشنهاد دریافت کرده و معلوم نیست آیا او با استقلال قرارداد امضا می کند یا ترجیح می دهد به حضورش در کشورهای حوزه خلیج فارس ادامه بدهد.بیشتر بخوانید:بیژن طاهری: مذاکرات با چشمی در جریان است/ به اسماعیلی پیشنهاد جدید دادیم

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال همچنان در انتظار ورود روزبه چشمی به ایران از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×