روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "سعید مهری قید جدایی از استقلال را زد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

سعید مهری قید جدایی از استقلال را زد

سعید مهری تا پایان فصل در استقلال باقی خواهد ماند.به گزارش طرفداری، سعید مهری بازیکنی است که در نیم فصل دوم لیگ بیستم با استقلال قرارداد امضا اما فرصت کمی برای بازی کردن پیدا کرد.او در بازی با الهلال هم فرصتی برای بازی کردن پیدا نکرد و به همین دلیل هم تصمیم گرفته بود از استقلال جدا شود و راهی تیم دیگری بشود، موضوعی که با مخالفت فرهاد مجیدی روبرو شده بود.به نظر می رسد سعید مهری طی صحبت هایی که با مجیدی داشته است، از جدایی از استقلال فعلا منصرف شده و تلاش می کند در رقابت با بازیکنانی مثل زبیر نیک نفس، آرش رضاوند و مهدی مهدی پور جای خود را در ترکیب اصلی پس بگیرد.بیشتر بخوانید:درخواست سعید مهری برای جدایی از استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " سعید مهری قید جدایی از استقلال را زد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×