روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مذاکرات باشگاه استقلال با 3 گزینه برای ریاست آکادمی" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مذاکرات باشگاه استقلال با 3 گزینه برای ریاست آکادمی

مجید جلالی تنها گزینه ریاست آکادمی باشگاه استقلال نیست.به گزارش طرفداری، مصطفی آجورلو به محض اینکه به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شدT محمدرضا مهران پور را از ریاست آکادمی این باشگاه برکنار کرد تا بتواند فرد جدیدی را انتخاب کند.در این بین مذاکرات اولیه باشگاه استقلال با مجید جلالی انجام شد که گفته می شود او ترجیح می دهد فعلا به دوران مربیگری خود ادامه بدهد و نمی خواهد از این عرصه دور شود.اما استقلال 2 گزینه دیگر هم برای ریاست آکادمی این باشگاه در نظر دارد که هر دو از پیشکسوتان استقلال هستند و البته از محبوبیت خوبی بین هواداران این باشگاه برخوردار هستند که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، از میان آنها یکی به عنوان رییس آکادمی باشگاه استقلال انتخاب خواهد شد.بیشتر بخوانید:مجید جلالی: با پیکان توافق کردم، پنجره آنها به خاطر من بسته نشده است!

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مذاکرات باشگاه استقلال با 3 گزینه برای ریاست آکادمی از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×