روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال نمی تواند قرارداد کارگزارش را یک طرفه فسخ کند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال نمی تواند قرارداد کارگزارش را یک طرفه فسخ کند

استقلال نمی تواند قرارداد کارگزار خود را به صورت یک طرفه فسخ کند و فقط قطع همکاری با های وب از طریق یک تفاهم دو طرفه امکان پذیر است.به گزارش طرفداری، مصطفی آجورلو از زمانی که به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال انتخاب شده، به دلیل آنچه پایین بودن قرارداد های وب با این باشگاه خوانده به دنبال فسخ قرارداد با این شرکت بوده و حتی بحث هایی در مورد استفاده از یک اسپانسر مشترک برای استقلال و پرسپولیس هم مطرح شده است.این در حالی است که های وب فصل قبل با استقلال قرارداد دو ساله امضا کرد و چون این شرکت به تمام تعهدات فصل گذشته اش عمل کرده است، آجورلو از نظر قانونی توانایی فسخ قرارداد با این شرکت را ندارد.در این بین شنیدیم آجورلو در تلاش است قرارداد های وب را با استقلال بیشتر کند تا این شرکت بتواند فصل بعد هم به کارش ادامه بدهد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال نمی تواند قرارداد کارگزارش را یک طرفه فسخ کند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×