روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تلاش استقلالی ها برای انتخاب زمین تمرین دائمی تا فردا" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تلاش استقلالی ها برای انتخاب زمین تمرین دائمی تا فردا

ممکن است تا فردا قرارداد باشگاه استقلال با یک مجموعه ورزشی مجهز امضا شود.به گزارش طرفداری، تمرینات استقلال در روزهای اخیر در مجموعه خیریه عمل برگزار شده است اما چون این زمین کیفیت مناسبی ندارد، بازیکنان و اعضای کادرفنی از شرایط خود راضی نیستند.فردا استقلال در یک بازی دوستانه به مصاف پیکان می رود که این بازی در مجموعه ورزشی پیکان شهر برگزار می شود و مدیران استقلال تلاش می کنند تا فردا با یک مجموعه ورزشی مجهز قرارداد امضا کنند.در صورتی که قرارداد استقلال با یک مجموعه ورزشی امضا شود، کار استقلال با مجموعه خیریه عمل برای برگزاری تمرین به پایان می رسد.بیشتر بخوانید:نارضایتی بازیکنان استقلال از کیفیت زمین خیریه عمل

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تلاش استقلالی ها برای انتخاب زمین تمرین دائمی تا فردا از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×