روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جذب هافبک طراح خارجی برای استقلال قطعی شد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جذب هافبک طراح خارجی برای استقلال قطعی شد

جانشین فرشید اسماعیلی در استقلال یک بازیکن خارجی است.به گزارش طرفداری، فرشید اسماعیلی بعد از مدت ها حرف و حدیثی که در مورد تمدید قراردادش وجود داشت، در نهایت تصمیم گرفت از استقلال جدا شود و راهی العربی قطر شود تا برای اولین بار لژیونر شدن را تجربه کند.حالا از استقلال خبر می رسد فرهاد مجیدی تصمیم گرفته در پست هافبک پشت مهاجم بازیکن خارجی جذب کند تا به نوعی خلا این بازیکن در طول فصل حس نشود.در حال حاضر جذب هافبک بازیساز خارجی برای استقلال قطعی است و آبی ها به جز این پست، در پست مهاجم هدف هم یک بازیکن خارجی دیگر جذب می کنند.بیشتر بخوانید:پیام خداحافظی فرشید اسماعیلی با هواداران استقلال

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جذب هافبک طراح خارجی برای استقلال قطعی شد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×