روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "آنچه از جلسه دوستانه مصطفی آجورلو با استقلالی ها پنهان ماند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

آنچه از جلسه دوستانه مصطفی آجورلو با استقلالی ها پنهان ماند

در جلسه روز گذشته آجورلو و اعضای هیات مدیره استقلال با بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم، هم فرهاد مجیدی و هم مدیرعامل آبی ها خواسته هایشان را رک مطرح کردند.به گزارش طرفداری، روز گذشته مصطفی آجورلو همراه اعضای هیات مدیره استقلال جلسه دوستانه ای با بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم برگزار کردند.این جلسه اگرچه دوستانه به نظر می رسید اما حاوی نکات مهمی هم بود چون هم فرهاد مجیدی خواسته هایش را رک به گوش آجورلو رساند و هم مدیرعامل استقلال از هدف گذاری اش در مورد استقلال لیگ بیست و یکم پرده برداری کرد.مجیدی در عین حال که هدف گذاری اش را قهرمانی در لیگ بیست و یکم عنوان کرد اما این موضوع باعث نشد در مورد ضعف های تیم صحبت نکند: از مشکلات فعلی ما بحث امکانات زمین تمرینی و مسایلی از این دست است. الان مسئله مالی از دغدغه بازیکنان است.اما در این بین آجورلو هم کنار حمایت صد در صدی از تیم کتمان نکرد که کسب نتیجه برایش مهم است، جایی که در بخش پایانی صحبت هایش گفت:من حواسم به شما و مشکلاتتان هست و شما هم حواستان به هواداران باشد. توقع دارم با هم بهترین نتایج سال های اخیر را کسب کنیم و بالاترین کیفیت را ارائه دهید.این که آجورلو از بهترین نتایج سال های اخیر صحبت کرده است احتمالا منظورش قهرمانی است و طبیعی است او صدرنشینی در پایان لیگ بیست و یکم را برای خود هدفگذاری کرده است.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " آنچه از جلسه دوستانه مصطفی آجورلو با استقلالی ها پنهان ماند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×