روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال یا سپاهان، دیدار افتتاحیه لیگ را برگزار می‌کنند" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال یا سپاهان، دیدار افتتاحیه لیگ را برگزار می‌کنند

به گزارش طرفداری و به نقل از فرهیختگان، طبق قاعده سنوات گذشته که معمولا تیم قهرمان دیدار افتتاحیه لیگ را برگزار می کردند حالا به خاطر حضور پرسپولیس در آسیا مطمئنا این امر از حالا منتفی بوده، با این حال به احتمال زیاد یکی از دیدارهای دو تیم استقلال مقابل هوادار یا سپاهان مقابل مس رفسنجان که اتفاقا هر دوتیم استقلال و سپاهان در این مسابقه میزبان هستند، به عنوان دیدار افتتاحیه محسوب می شود و در تاریخ ۲۷ مهرماه برگزار خواهد شد و دیگر دیدار فوق، فردای آن روز در تاریخ ۲۸ مهر برگزار می شود.همچنین قرار است امسال دیدار تیم های همشهری درصورتی که با هم بازی نداشته باشند به صورت همزمان برگزار نشود تا علاقه مندان یک استان فوتبالی بتوانند از دیدارهای نمایندگان خود در ساعات و روزهای مجزا بهره کافی را ببرند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال یا سپاهان، دیدار افتتاحیه لیگ را برگزار می‌کنند از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×