روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تصویب رقم 150 میلیارد برای کف مزایده کارگزار پرسپولیس" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تصویب رقم 150 میلیارد برای کف مزایده کارگزار پرسپولیس

Sajad ASهمانطور که قبل از بازی فینال آسیا چند میلیارد یهویی به حساب پیروزی از منبع نامعلوم ریخته شد.همان طوری که رسول پناه شب خوابید و صبح بیدار شد گفت یک میلیون دلار دلالویچ جور شد.یا شب قبل از دربی چند میلیارد توسط اسپانسر استقلال به حساب لنگ ریخته شد.یا اینکه یهویی استادیومی که به نام ناصر حجازی ساخته شده به پیروزی داده می شود و چند میلیارد پول هم از آسمان برای تجهیز می رسد تا آن تیم خاص دیگر هیچ وقت مشکل زمین تمرین نداشته باشد.البته مافیای سرخ فکر می کنند سطح درک بقیه مردم هم مثل خودشان هست.به هر حال سوال بی جوابی که مانند چند سال اخیر بی پاسخ باقی مانده است، این است که تیم پیروزی بدون اینکه بازیکن یا املاک فروخته باشند و در حالی که عابر بانک لنگ، هدایتی در زندان است، این پولها از کدام منبع نامعلوم برای باشگاه پیروزی جور می شود ؟ آیا فساد های دیگر مانند پولشویی و ... نقشی دارد ؟https://www.tarafdari.com/node/2008814

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تصویب رقم 150 میلیارد برای کف مزایده کارگزار پرسپولیس از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×