روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "توافق مالی روزبه چشمی با استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

توافق مالی روزبه چشمی با استقلال

روزبه چشمی پیش از اینکه وارد ایران شود، از نظر مالی با مدیران باشگاه استقلال به توافق رسیده است.به گزارش طرفداری، روزبه چشمی بازیکنی است که در پایان لیگ نوزدهم از استقلال جدا شد و یک فصل را در تیم ام صلال قطر پشت سر گذاشت. با این حال این بازیکن از مدتی پیش مورد نظر فرهاد مجیدی بود و در نهایت امروز راهی ایران شد تا قراردادش را با استقلال امضا کند.نکته جالب اینکه چشمی قبل از اینکه وارد ایران شود بر سر مبلغ قرارداد با مدیران استقلال به توافق نهایی رسیده است و به نظر نمی رسد جلسه امضای قرارداد او چندان طول بکشد.در این بین چشمی بعد از امضای قرارداد ظرف یکی، دو روز آینده به تمرینات استقلال اضافه می شود.بیشتر بخوانید:روزبه چشمی وارد ایران شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " توافق مالی روزبه چشمی با استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×