روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "تمرینات استقلال به مجموعه ورزشی انقلاب منتقل نمی شود" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

تمرینات استقلال به مجموعه ورزشی انقلاب منتقل نمی شود

مدیران مجموعه ورزشی انقلاب با برگزاری تمرینات تیم فوتبال استقلال مخالفت کرده اند. به گزارش طرفداری، امروز اینطور عنوان شد تمرینات استقلال موقتا به مجموعه ورزشی انقلاب منتقل می شود چرا که بازیکنان این تیم از برگزاری تمرینات شان در مجوعه خیریه عمل راضی نیستند.با این حال پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد مدیران مجموعه ورزشی انقلاب با برگزاری تمرینات استقلال مخالفت کرده اند و تمرینات استقلال به صورت موقت یا دائم به این مجموعه ورزشی منتقل نخواهد شد.قرار است استقلالی ها در روزهای آینده با یک مجموعه ورزشی تا نیم فصل قرارداد امضا کنند و طبق وعده مدیران باشگاه تمرینات این تیم از نیم فصل به کمپ ناصر حجازی منتقل می شود.بیشتر بخوانید:استقلال به دنبال یک حریف تدارکاتی دیگر تا شروع لیگ برتر

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " تمرینات استقلال به مجموعه ورزشی انقلاب منتقل نمی شود از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×