روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جذب 2 بازیکن خارجی برای استقلال تا قبل از شروع لیگ" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جذب 2 بازیکن خارجی برای استقلال تا قبل از شروع لیگ

استقلالی ها تا قبل از شروع لیگ با دو بازیکن خارجی خود به توافق دست پیدا خواهند کرد.به گزارش طرفداری، لیگ بیست و یکم در شرایطی از روز 27 مهرماه آغاز شروع می شود که استقلال در پست مهاجم و البته هافبک پشت مهاجم با مشکل کمبود بازیکن ربرو است و قرار است این تیم با جذب بازیکن خارجی تقویت بشود.در این بین مدیران استقلال در تلاش هستند تا قبل از شروع لیگ برتر بازیکنان مورد نظر فرهاد مجیدی را جذب کنند تا این تیم با چهره ای قدرتمند راهی لیگ بیست و یکم شود.البته به طور قطع این بازیکنان خارجی در هفته های ابتدایی لیگ حضور نخواهند داشت اما به مرور به ترکیب استقلال اضافه می شوند.بیشتر بخوانید:جذب هافبک طراح خارجی برای استقلال قطعی شد

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جذب 2 بازیکن خارجی برای استقلال تا قبل از شروع لیگ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×