روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "غیبت زبیر نیک نفس و جعفر سلمانی برابر پیکان به دلیل مصدومیت" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

غیبت زبیر نیک نفس و جعفر سلمانی برابر پیکان به دلیل مصدومیت

زبیر نیک نفس و جعفر سلمانی به یک دلیل مشخص در بازی دوستانه استقلال برابر پیکان غایب بودند.به گزارش طرفداری، استقلال امروز در بازی دوستانه برابر پیکان به تساوی 2 بر 2 رسید و سلمانی و نیک نفس در این بازی غایب بودند. هر دو بازیکن به دلیل مصدومیت در این بازی حضور نداشتند. نیک نفس در روزهای اخیر با مصدومیت جزیی روبرو شده و به همین دلیل هم در بازی امروز با پیکان حضور نداشت و سلمانی هم که از مدت ها پیش مصدوم است.در این بین گفتنی است مصدومیت نیک نفس جدی نیست و این بازیکن احتمالا از فردا در تمرین حاضر خواهد بود. همچنین جعفر سلمانی هم از روز گذشته به تمرینات استقلال اضافه شده و به صورت اختصاصی کار می کند.استقلال در هفته اول لیگ برتر در تاریخ 28 مهر ماه به مصاف هوادار تازه لیگ برتری شده خواهد رفت.بیشتر بخوانید:توقف استقلال برابر پیکان در بازی دوستانه

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " غیبت زبیر نیک نفس و جعفر سلمانی برابر پیکان به دلیل مصدومیت از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×