روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "شادی سوارزی بازیکن سابق استقلال بعد از گلزنی!" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

شادی سوارزی بازیکن سابق استقلال بعد از گلزنی!

به نظر می رسد محمدحسین فلاح بعد از گلزنی به استقلال که تیم سابقش محسوب می شود، شبیه لوییس سوارز برای فرهاد مجیدی خط و نشان کشید.به گزارش طرفداری، محمدحسین فلاح بازیکنی است که در زمان محمود فکری از رده های پایه به تیم بزرگسالان استقلال آمد و حتی دقایقی هم برای این تیم فرصت بازی کردن پیدا کرد اما فصل قبل و زمانی که مجیدی سرمربی تیم شد، اعتقاد چندانی به این بازیکن نداشت و حتی در آن زمان گفته شد این بازیکن از حضور در تیم بزرگسالان هم منع شده است.فلاح در ابتدای فصل نقل و انتقالات با پیکان قرارداد امضا کرد و امروز موفق شد گل دوم تیمش را به استقلال بزند اما اتفاق عجیب شادی بعد از گل این بازیکن بود، او بعد از گل دستانش را به نشانه تلفن زدن کنار گوشش گذاشت و به سبک لوییس سوارز که در بازی اتلتیکو مادرید و بارسلونا برای رونالد کومان خط و نشان کشیده بود، گویا به تصمیم فرهاد مجیدی مبنی بر کنار گذاشتنش اعتراض کرد.این شادی از این نظر عجیب است که بازیکنی مثل محمدحسین فلاح تازه در شروع دوره بازی کردن خود است و به نظر می رسد هنوز برای او خیلی زود است بخواهد برای سرمربی سابق خود این چنین خط و نشان بکشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " شادی سوارزی بازیکن سابق استقلال بعد از گلزنی! از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×