روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "رونمایی از رشید مظاهری بعد از 61 روز" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

رونمایی از رشید مظاهری بعد از 61 روز

رشید مظاهری بعد از مدت ها این فرصت را پیدا کرد تا در ترکیب استقلال به میدان برود.به گزارش طرفداری، رشید مظاهری آخرین بار در فینال جام حذفی برابر فولاد که با شکست استقلال همراه بود، برای تیمش به میدان رفت و قبل از سفر آبی ها به امارات قراردادش را فسخ کرد تا در بازی با الهلال غایب باشد.مظاهری بعد از عقد قرارداد دوباره با استقلال در بازی دوستانه برابر خیبر در ترکیب این تیم حضور نداشت اما نیمه دوم بازی با پیکان این فرصت را پیدا کرد تا بعد از مدت ها برای استقلال به میدان برود.امروز رشید مظاهری بعد از 61 روز فرصت بازی کردن برای استقلال را پیدا کرد و حالا او باید امیدوار باشد مجیدی برای بازی های لیگ به او اعتماد کند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " رونمایی از رشید مظاهری بعد از 61 روز از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×