روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "مدافع راست برزیلی، پیشنهاد استقلال را رد کرد" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

مدافع راست برزیلی، پیشنهاد استقلال را رد کرد

استقلالی ها قصد داشتند برای جذب یک مدافع راست برزیلی اقدام کنند که این بازیکن به آبی ها پاسخ منفی داده اند.به گزارش طرفداری، استقلالی ها قصد داشتند در پست دفاع راست یک بازیکن برزیلی به نام فیلیپه جذب کنند تا او با وریا غفوری برای حضور در ترکیب اصلی رقابت کند اما ظاهرا برخی واسطه ها او را از حضور در ایران منصرف کرده اند.این اتفاق در شرایطی است که آبی ها پیش از این با فوتاکس مهاجم مجارستانی هم توافق کرده بودند اما این بازیکن هم از حضور در استقلال انصراف داد و رقم پیشنهادی اش را به شکل قابل توجهی بالا برد.گفتنی است استقلالی ها در حال بررسی شرایط بازیکنان دیگر هستند تا بتوانند هرچه زودتر 2 یا 3 بازیکن خارجی جذب کنند.بیشتر بخوانید:جذب 2 بازیکن خارجی برای استقلال تا قبل از شروع لیگ

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " مدافع راست برزیلی، پیشنهاد استقلال را رد کرد از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×