روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "انتخاب زمین تمرین دائم استقلال از میان 3 استادیوم" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

انتخاب زمین تمرین دائم استقلال از میان 3 استادیوم

مدیران استقلال در تلاش هستند ظرف روزهای آینده مشکل زمین تمرین این تیم را حل کنند.به گزارش طرفداری، بعد از اینکه قرارداد دو ساله باشگاه استقلال با مجموعه ورزشی انقلاب به پایان رسید، آبی ها مدت ها است زمین تمرین دائمی ندارند و مدیران باشگاه مجبور هستند روزانه زمین اجاره کنند.در این بین مصطفی آجورلو در تلاش است هرچه زودتر مشکل زمین تمرین استقلال را حل کند و به همین دلیل هم مذاکرات همزمان با 3 مجموعه ورزشی در جریان است.استقلال در حال حاضر با سه مجموعه صنایع دفاع، دستگردی و راه آهن در حال مذاکره است و احتمالا ظرف روزهای آینده با یک مجموعه ورزشی قرارداد امضا خواهد شد تا آبی ها بعد از مدت ها صاحب یک زمین تمرین بشوند.بیشتر بخوانید:تمرینات استقلال به مجموعه ورزشی انقلاب منتقل نمی شود

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " انتخاب زمین تمرین دائم استقلال از میان 3 استادیوم از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×