روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "استقلال 3 بازیکن خارجی اش را در چه پست هایی می خواهد؟" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

استقلال 3 بازیکن خارجی اش را در چه پست هایی می خواهد؟

فرهاد مجیدی تصمیم دارد با جذب بازیکنان خارجی، 3 نقطه ضعف تیمش را برطرف کند.به گزارش طرفداری، فرهاد مجیدی دقایقی پیش خبر از جذب 3 بازیکن خارجی داد و حتی اعلام کرد که 2 بازیکن تا پایان هفته به جمع آبی پوشان اضافه خواهند شد.در این بین پیگیری های طرفداری نشان می دهد استقلال قرار است در پست های مهاجم هدف، هافبک بازیساز و مدافع راست بازیکن جذب کند تا به این شکل ضعف های آبی پوشان پوشش داده شود.استقلال در پست مهاجم هدف به دنبال جانشین دیاباته است، در پست هافبک طراح یک بازیکن باید جای فرشید اسماعیلی را پر کند و در پست دفاع راست هم احمد موسوی جانشین مطمئنی برای وریا غفوری نیست و به همین دلیل مجیدی قصد جذب یک بازیکن خارجی دارد.با جذب این 3 بازیکن به اضافه روزبه چشمی، لیست استقلال تکمیل خواهد شد و آبی ها با این نفرات در لیگ بیست و یکم شرکت خواهند کرد.بیشتر بخوانید:فرهاد مجیدی: سه بازیکن خارجی اضافه می شوند، روزبه چشمی در حال انجام مذاکرات نهایی است

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " استقلال 3 بازیکن خارجی اش را در چه پست هایی می خواهد؟ از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×