روی خط خبر

موضوع: تازه ترین های باشگاه استقلال منبع: طرفداری
امتیاز: 5 5

خبر "جعفر سلمانی و زبیر نیک نفس از فردا در تمرین استقلال" از منبع طرفداری درتاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ مربوط به تیم استقلال با موضوع news-تازه ترین های باشگاه استقلال منتشر شد.

جعفر سلمانی و زبیر نیک نفس از فردا در تمرین استقلال

زبیر نیک نفس و جعفر سلمانی از فردا در تمرین استقلال شرکت می کنند.به گزارش طرفداری، استقلالی ها در شرایطی روز گذشته در بازی دوستانه برابر پیکان به مساوی 2 بر 2 رسیدند که در این بازی جعفر سلمانی و زبیر نیک نفس به دلیل مصدومیت حضور نداشتند.با این حال پیگیری خبرنگار طرفداری نشان می دهد مصدومیت این 2 بازیکن چندان جدی نیست و آنها از فردا و بعد از تعطیلی یک روزه تمرین استقلال کار خود را با این تیم از سر خواهند گرفت.نیک نفس و سلمانی می توانند در بازی با هوادار در هفته اول لیگ برتر این تیم را همراهی کنند و مشکلی برای حضور در این بازی نخواهند داشت.بیشتر بخوانید:غیبت زبیر نیک نفس و جعفر سلمانی برابر پیکان به دلیل مصدومیت

آخرین اخبار باشگاه استقلال، تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و استقلال آنلاین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار تیم استقلال در حوزه news-تازه ترین های باشگاه استقلال، نشر خبر " جعفر سلمانی و زبیر نیک نفس از فردا در تمرین استقلال از منبع طرفداری. "

اخبار گوناگون

× ×